Aštrumas tobulumui

Profesionaliose staklėse pagaląsime Jūsų cilindrinės vejapjovės peilius. Suteiksime jiems maksimalų aštrumą .

Galandame visų tipų cilindrinių vejapjovių peilius profesionaliose galandimo staklėse. Tiek cilindrinis peilis, tiek apatinis peilis, ar kitaip vadinamas "bedknife", "bottom blade" galandami atskirose staklėse - tai visiškai atskiros procedūros.

Pradžioje kruopščiai išvalome abu peilius, juos atskiriame vieną nuo kito. Cilindrinis peilis įdedamas į galandimo stakles taip, kad po galandimo taptų taisyklingos cilindro formos - jokiu būdu ne kūgis, kuomet viena peilio pusė būna nudėvėta labiau nei kita. Galandimo metu tai panaikinama, ir peilis vėl tampa taisyklingos formos. Prieš galandant, visada patikriname peilių techninį stovį - dažnai pasitaiko, kad tenka naujais pakeisti peilių guolius. Taip visada būsite tikri, kad atgausite visiškai techniškai paruoštus darbui peilius.

Apatinis peilis turi du svarbius kampus ("front angle' ir "top ange"), kurie skiriasi priklausomai nuo gamintojo, Šių kampų susikirtimas - aštrioji briauna, kuri kontaktuoja su cilindriniu peiliu ir yra bene svarbiausias kokybiško pjovimo faktorius.

Po galandimo procedūros abu peiliai vėl surenkami kartu, patikrinami. Galandimo procedūros pabaiga - vadinamasis "paper test". Peiliai turi kirpti popierių kiekviename  taške.

Galandame visų tipų peilius iki 86 cm pločio.

Allett, Atco, Qualcast, Swardman vejapjovių peilius galandame be pačios vejapjovės pristatymo - užtenka pristatyti mums (Švitrigailos g. 11k-102, Vilnius) tik kasetę. Kasetes galime paimti ir grąžinti visoje Lietuvoje naudojantis LP paštomatais, DPD terminalais ar kurjeriais - Jums nereiks niekur specialai vykti. Kitų gamintojų peilius galandimui prašysime pristatyti juos kartu su vejapjove (jei iš vejapjovės neįmanoma išimti cilindrinio ir apatinio peilio kartu., t.y. kaip vienos detalės) adresu Švitrigailos g. 11k-102, Vilnius. Jei abejojate, ar reikia pristatyti pilną vejapjovę ar užtenka tik peilių, visada galite pasitarti telefonu +37069996433.

Taip pat atliekame ir "backlapping". Jo metu galandimas atliekamas ne staklėse, bet su galandimo pasta, neatskiriant peilių. Peiliai, padedant galandimo pastai, trinties jėgos pagalba dalinai atgauna savo aštrumą. Procedūrą atliekame atidžiai, neskubėdami, su dviejų grubumų galandimo pasta. Šis galandimo būdas yra daugiau kaip cilindro ir apatinio peilio priežiūros, aštrumo ir kampų palaikymo procedūra. "Backlapping" rekomenduojame atlikti bent kartą per sezoną, tačiau jei tai darysite dažniau, Jūsų veja Jums tik padėkos :) "Backlapping" nėra sudėtinga procedūra - tai galite atlikti ir patys. Tik reikia turėti galandimo pastos, vandens, keletą įrankių, ir nebijoti apsitaškyti :) Jie norėsite tai daryti patys - galandimo pastos galite įsigyti pas mus. O tiems, kas nori tik aštrių peilių ir net nenori į tai gilintis - griebkite savo peilius ir apsilankykite pas mus.

Labai atsakingai pažiūrėkite į cilindrinių vejapjovių peilių galandimą - jokiu būdu nepatikėkite peilių galandimo buitinėse staklėse. Cilindriniam peiliui galąsti yra labai svarbu tai atlikti tinkamais kampais ir visiškai subalansuojant cilindrinį peilį - tikros ir geros staklės ne veltui kainuoja tiek pinigų - jokiame garaže tai niekas neatliks profesionaliai. Mūsų vertinimas yra vienareikšmis - kol neįsitikisite, jog galandimas bus atliekamas kokybiška įranga, tol neatiduokite savo peilių galąsti. Geriau jau dažniau padaryti "backlapping", nei sugadinti cilindrą.

Vejapjovių gamintojai rekomenduoja galąsti peilius staklėse bent kartą per metus - sezonui pasibaigus, kartu su vejapjovės paruošimu naujajam sezonui. Sezono viduryje rekomenduojama "backlapping" procedūra. Mes visiškai pritariame šiai rekomendacijai. Turint cilindrinę vejapjovę, peiliai privalo būti aštrūs viso sezono metu. Kitaip turėsite be proto gerą ir brangų įrankį, tačiau neišgausite tokio rezultato ir pasitenkinimo, kaip turėtų ir galėtų būti. 

Paslaugos kaina:

Allett, Atco, Qualcast, Swardman ir kt. panašaus tipo peilių komplekto galandimas staklėse - 100 eur (užtruksime 2-5 darbo dienas). Kitų gamintojų peilių galandimas kainuos tiek pat, jei nebus kažkokių ypatingų sąlygų.

Profesionalios technikos peilių galandimo kaina - sutartinė.

"Backlapping" galandimo procedūra - 30 eur.

"Backlapping" galandimo pasta 300g - 15 eur.

Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas
Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas
Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas
Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas
Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas
Cilindrinių peilių galandimas, vejapjovės peilių galandimas

Susisiekime

UAB "TM verslo sprendimai",  Švitrigailos g. 11K-102, LT 03228 Vilnius
+370 699 96433
info@tobulaveja.lt