Profesionaliose staklėse pagaląsime Jūsų cilindrinės vejapjovės peilius. Suteiksime jiems maksimalų aštrumą .
Aštrus cilindrinis peilis, cilindrinių peilių galandimas
Aštrus cilindrinis peilis, cilindrinių peilių galandimas
Backlapping:
Galandame visų tipų cilindrinių vejapjovių peilius  profesionaliose galandimo staklėse. Tiek cilindrinis peilis, tiek apatinis peilis, ar kitaip vadinamas "bedknife", "bottom blade" galandami atskirose staklėse - tai visiškai atskiros procedūros.
Pradžioje kruoščiai išvalome abu peilius, juos atskiriame vieną nuo kito. Cilindrinis peilis įdedamas į galandimo stakles taip, kad po galandimo taptų taisyklingos cilindro formos - jokiu būdu ne kūgis, kuomet pasitaiko, kad viena peilio pusė būna nudėvėta labiau nei kita. Galandimo metu tai panaikinama, ir peilis vėl tampa taisyklingos formos.
Apatinis peilis turi du svarbius kampus, kuriuos, priklausomai nuo gamintojo, reikia pagaląsti skirtingais kampais. Šis peilis turi viršutinį ir priekinį kampą. Jų susikirtimas - aštrioji briauna, kuri kontaktuoja su cilindriniu peiliu.
Po galandimo procedūros abu peiliai vėl surenkami kartu, patikrinami.
Galandame visų tipų peilius iki 90cm pločio.
Allett vejapjovių peilius galandame be pačios vejapjovės pristatymo - užtenka pristatyti mums (Švitrigailos g. 11k-102, Vilnius) tik kasetę. Kasetes galime paimti ir grąžinti visoje Lietuvoje naudojantis DPD terminalais ar kurjeriais - Jums nereiks niekur specialai vykti. Kitų gamintojų peilių galandimui prašysime pristatyti juos kartu su vejapjove adresu Švitrigailos g. 11k-102, Vilnius.
Taip pat atliekame ir "backlapping". Jo metu galandimas atliekamas su galandimo pasta, neatskiriant peilių. Peiliai, padedant galandimo pastai, trinties jėgos pagalba dalinai atgauna savo aštrumą. Procedūrą atliekame atidžiai, neskubėdami, su dviejų grubumų galandimo pasta. Šis galandimo būdas yra daugiau kaip cilindro ir apatinio peilio priežiūros, aštrumo ir kampų palaikymo procedūra. "Backlapping" rekomenduojame atlikti bent kartą per sezoną, tačiau jei tai darysite dažniau, Jūsų veja Jums tik padėkos :) "Backlapping" nėra sudėtinga procedūra - tai galite atlikti ir patys. Tik reikia turėti galandimo pastos, vandens, keletą įrankių, ir nebijoti apsitaškyti :) Jie norėsite tai daryti patys - galandimo pastos galite įsigyti pas mus. O tiems, kas nori tik aštrių peilių ir net nenori į tai gilintis - griebkite savo peilius ir apsilankykite pas mus.
Labai atsakingai pažiūrėkite į cilindrinių vejapjovių peilių galandimą - jokiu būdu nepatikėkite peilių galandimo buitinėse staklėse. Cilindriniam peiliui galąsti yra labai svarbu tai atlikti tinkamais kampais ir visiškai subalansuojant cilindrinį peilį - tikros ir geros staklės ne veltui kainuoja tiek pinigų - jokiame garaže tai niekas neatliks profesionaliai. Mūsų vertinimas yra vienareikšmis - kol neįsitikisite, jog galandimas bus atliekamas kokybiška įranga, tol neatiduokite savo peilių galąsti. Geriau jau dažniau padaryti "backlapping", nei sugadinti cilindrą.
Vejapjovių gamintojai rekomenduoja galąsti peilius staklėse bent kartą per metus - sezonui pasibaigus, kartu su vejapjovės paruošimu naujajam sezonui. Sezono viduryje rekomenduojama "backlapping" procedūra.
Paslaugos kaina:
Allett 43 cm, 51 cm peilių komplekto galandimas staklėse - 80 eur,
Allett peilių "backlapping" procedūra - 20 eur,
Kitų gamintojų peilių galandimas bei backlapping kainuos tiek pat, jei nebus kažkokių ypatingų sąlygų.
Profesionalios technikos peilių galandimo kaina - sutartinė.
Pastoviems užsakymams - nuolaidos.