Padarysime Jūsų veją šiek tiek laimingesne. Jus irgi.
  • Tikroji aeracija ("Core aeration") su vienu iš profesionaliausiai darbą atliekančių įrenginių Lietuvoje - BILLY GOAT PL2501.
  • Vejos skarifikavimas. "Profesionalas" iš didžiosios raidės - BILLY GOAT PR550.
  • Vejos "šukavimas", švelnus skarifikavimas, "verticutting'as", pjovimas. Atliekame su ALLETT STIRLING 20" ir jos priedais.
  • Vejos renovacija. Atnaujinsime Jūsų veją nuo bet kokios būklės iki reprezentacinio lygio.
  • Nuolatinė reprezentacinės vejos priežiūra. Veja prižiūrima su cilindrine vejapjove ALLETT STIRLING 20" ir jos priedais.
Tikrasis vejos aeravimas - core aeracija, arba "Core aeration"

Aeracija yra vienas iš efektyviausių vejos priežiūros darbų. Aeracija sumažina dirvožemio tankį, leidžia orui, vandeniui bei maistinėms medžiagoms pasiekti vejos šaknis. Veja taps tankesnė, sveikesnė, bei atrodys kur kas gražiau. Ypatingai rekomenduojame vejoms, kurių dirvožemis yra problematiškas - suslėgtas, molingas, sunkus. Šiuo metu Lietuvoje tai labai sparčiai populiarėjantis vejos priežiūros procesas, ir kol kas dar nedaugelis iš mūsų juo pasirūpina, tačiau užsienyje tai laikoma kaip vienas iš būtiniausių darbų, atliekamų vejai.

Aeruojame su profesionaliu įrenginiu - BILLY GOAT PL2501. Jis sveria 197 kg, turi 5,5 arklio galių variklį, ir jo vertė yra daugiau nei 7000 eurų. Šiame įrenginyje yra naudojama pažangiausia aeravimo technologija - aukštyn žemyn judantys aeravimo vamzdeliai. Priešingai nei besisukančią technologiją naudojantys aeratoriai, šis palieka itin kokybiškas, gražias iki 7 cm gylio "skylutes" dirvoje bei gali padaryti skirtingą jų skaičių ploto vienete. Šio tipo aeratoriai padaro net iki 10 kartų daugiau "skylučių",nei besisukančio tipo įrenginiai, Aeraciją rekomenduojama atlikti pavasarį bei rudenį, tačiau drąsiai galima daryti ir sezono metu - vasarą. Jei pageidausite, po aeracijos surinksime ir išvešime dirvos gabaliukus ("cores"), atliksime vejos lyginimo smėliu ar kompostu darbus - tai aeraciją pakels dar laipteliu aukštyn!

Paslauga teikiama Vilniaus mieste bei rajone, tačiau vyksime ir į kitus Lietuvos miestus - klauskite, ir rasime sprendimą.

Paslaugos kaina, be "core" surinkimo- 30 eur/a, jei vejos plotas iki 5 arų, 25eur/a, jei vejos plotas iki 10 arų, ir 20eur/a, jei vejos plotas virš 10 arų. Esant didesnio ploto vejoms, arba jei kooperuositės su kaimynais - tarifą taikysime sudedant visų vejų plotus. Atskirą kainodarą taikysime komercinės paskirties didelio ploto vejoms - aikštėms, parkams ir t.t.

Speciali kainodara bus taikoma, jei užsakysite kelias paslaugas iškart - pvz. aeraciją ir skarifikavimą. Visa tai padarysime vienu atvykimu.

Vejos skarifikavimas. Tai, ką klaidingai vadiname "aeravimu"

Vejos skarifikavimas dar ir dabar daugelio klaidingai vadinamas aeravimu. Jei aeravimo metu "subadomas" dirvožemis, dirvožemio gabaliukai ištraukiami lauk, ir taip sumažinamas dirvožemio tankis, tai skarifikavimas vienok yra procedūra, kuomet iš vejos yra pašalinamas "vejos veltinis" - augalinis sluoksnis, esantis vejoje ant dirvožemio. Tai sluoksnis, kuris per laiką susikaupia iš nuvytusios vejos lapelių, nupjautos vejos gabaliukų ir kt augalinių medžiagų. Laikui bėgant ir kaupiantis šiam sluoksniui, jis pradeda stabdyti oro, vandens, bei maistinių medžiagų patekimą į dirvožemį, augalų šaknis. Nieko nedarant, kiekvienais metais vejos šaknys gaus vis mažiau ir mažiau oro, vandens bei maistinių medžiagų. Šio sluoksnio sumažinimui yra atliekamas skarifikavimas.

Dažnas iš mūsų matome skelbimus, siūlančius "aeravimo" paslaugas ar "aeratoriaus" nuomą. Iš esmės tai yra skarifikavimo paslauga ar skarifikavimo įrenginio nuoma. Dažnas taip pat esame pabandę išsinuomoti tokį "aeratorių", ir labai dažnai tai baigdavosi nusivylimu - įrenginys dažnai netgi būdavo skirtas ne profesionaliam naudojimui, arba naudotas ir neprižiūrėtas, kas skarifikavimą padarydavo sunkiu ir nemaloniu. Rinkoje siūlomų nuomotis įrenginių vertė dažniausiai būna 200-500 eurų, ir tik itin retais atvejais pavyktų surasti profesionalų įrenginį, kurio vertė siektų bent jau 1000 eurų.

Mes skarifikavimo paslaugą atliekame su profesionaliu įrenginiu - BILLY GOAT PR550. Jis sveria 73 kg, turi 5,5 arklio galių variklį, ir jo vertė yra daugiau nei 2000 eurų. Po skarifikavimo atliksime darbą iki galo - sugrėbsime, surinksime ir, jei pageidausite, išvešime surinktą velėną. Jei pageidausite, velėną sugrėbti galite ir patys - šis darbas yra neblogas šeimos laiko praleidimas drauge :)

Paslauga teikiama Vilniaus mieste bei rajone.

Paslaugos kaina - 12 eur/a, jei vejos plotas iki 4 arų, 10eur/a, jei vejos plotas daugiau nei 4 arai. Esant didesnio ploto vejoms, arba jei kooperuositės su kaimynais - kainodarą taikysime sudedant visų vejų plotus. Atskirą kainodarą taikysime komercinės paskirties didelio ploto vejoms - aikštėms, parkams ir t.t. Paslaugos kaina be velėnos surinkimo - 6 eur/a.

Vejos "šukavimas", švelnus skarifikavimas, "verticutting'as", pjovimas.

Galime atlikti beveik bet kurį darbą Jūsų vejoje. Naudojame Allett Kensington 20B bei visas įmanomas keičiamas Allett kasetes.

  • pjovimas. Ką čia ir bepridursi... Du/trys kartai per savaitę :)

  • "šukavimas". Rekomenduojamas ankstyvą pavasarį, nutirpus sniegui ir pradžiūvus, belaukiant aeracijos, skarifikacijos, arba bet kada sezono metu, taip pat po "top dressing'o".

  • švelnus skarifikavimas. Rekomenduojamas viso sezono metu, kartą/du per mėnesį.

  • "verticutting'as". Rekomenduojamas viso sezono metu, kartą/du per mėnesį.

Paslauga teikiama Vilniaus mieste bei rajone.

Paslaugos kaina - 6 eur/a, tačiau ne mažiau 50 eur.

Vejos renovacija

Vejos renovacija yra paslaugų paketas, kuris apima visus reikalingus etapus, kad paverstume jūsų "pievą" tikra, gražia, reprezentacine veja.

Įvertinsime Jūsų vejos dabartinės situacijos būseną, patarsime ir parinksime procedūrų, priemonių ir veiksmų visumą, kurie padės paversti jūsų veją reprezentacinio lygio veja. Renovacijos metu naudosime tik profesionalius įrenginius bei įrankius. BILLY GOAT aeratorių, BILLY GOAT skarifikatorių, ALLETT cilindrinę vejapjoves, visus reikalingus priedus - vertikalaus pjovimo peilius, šepetį, skarifikatorių. Aeruosime, skarifikuosime, tręšime, "atsėsime", lyginsime, smėliuosime, naikinsime piktžoles. Garantuosime rezultatą, kuris bus pasiektas atlikus visus numatytus veiksmus. Jei rezultatas jus tenkins, galėsime prižiūrėti Jūsų veją ir toliau, siekiant išlaikyti aukšto lygio rezultatą viso likusio sezono metu ir neprarasti jo kitiems sezonams.

Paslaugą daugiausiai teiksime Vilniaus mieste bei rajone, tačiau vyksime ir į kitus Lietuvos miestus - klauskite, ir rasime sprendimą.

Vejos renovacijos kainą sunku įvardinti, kadangi nėra aiškus laikas ir darbų apimtis, kuri bus reikalinga. Tačiau orientacijai, renovacija gali kainuoti nuo kelių šimtų ir siekti tūkstantį eurų ar daugiau, priklausomai nuo Jūsų vejos ploto ir dabartinės būsenos.

Nuolatinė vejos priežiūra

Atlikus vejos renovacijos darbus, belieka tinkamai pasirūpinti veja - laiku atlikti pjovimą, laistymą, tręšimą, piktžolių naikinimą, skarifikavimą, vertikalų pjovimą ("verticutting"), kraštų apipjovimą ir kt. Patikėjus vejos priežiūrą mums, mes patys planuosime ir atliksime visus reikalingus darbus. Arba darysime viską, kad rezultatas būtų tobulas, arba nedarysime nieko. Pjovimai, kiti darbai atliekami tik su Allett cilindrinėmis vejapjovėmis - taip iškart matysis "stripe'ai" vejoje, kurie džiugins Jus ir svečius. Didesni darbai bus atliekami su BILLY GOAT aeratoriumi ir skarifikatoriumi.

Paslaugą teiksime tik Vilniaus mieste bei artimame rajone, nes turėsime pastoviai atvykti pas Jus. Didesnis atstumas neproporcingai padidintų priežiūros kaštus. Nesiorientuojame į kiekybę, kad netaptume žolės pjovėjais. 2023 metų sezonui turime galimybę pasirūpinti papildomai 1-2 vejomis.

Vejos priežiūros kainą sutarsime įvertinę konkrečią situaciją.